Ekomonter

Baterie wannowe

Najlepsze baterie wannowe to takie, które służą wiele lat bezawaryjnie, a ich kształt i faktura nie ulegają zarysowaniu i zdeformowaniu czy działaniu destrukcyjnej korozji. Jest to możliwe tylko w wypadku produktów wysokiej klasy, wykonanych z materiałów odpornych na wilgoć i uszkodzenia. Sklep internetowy Ekomonter od lat dostarcza baterie wannowe doskonałej jakości, zaprojektowane przez renomowanych producentów m.in. takich jak KFA, Hydroland oraz Ideal Standard.

Wyświetlanie 1–18 z 45 wyników

Najtańsze baterie wannowe znajdziesz w sklepie internetowym Ekomonter

Baterie wannowe dzielą się na kilka kategorii. Pierwszą z nich określa sposób montażu – pod uwagę bierze się liczbę otworów montażowych w wannie. Ponadto wyróżnia się baterie stojące, sprawdzające się w wannach wolnostojących. Bez wątpienia wzbogacą wnętrze łazienki swoją niebanalną stylistyką. Z kolei baterie ścienne, będą idealne do wanien zabudowanych lub takich, które znajdują się w ciasnych pomieszczeniach. Poza tym baterie wannowe dzieli się ze względu na rodzaj uchwytu. Modele jednouchwytowe są komfortowe i proste w użyciu. Zmiana ciśnienia i temperatury wody odbywa się natychmiastowo. Wersje dwuuchwytowe sprawiają nieco więcej problemów w ustawieniu odpowiedniego strumienia. Jednak rekompensują te niedogodności swoim ponadczasowym wyglądem, który z jednej strony jest klasyczny, a z drugiej nowoczesny.

Bateria wannowa – tania i solidna tylko w Ekomonter

Godną uwagi opcją zakupu jest tania bateria wannowa termostatyczna dostępna w sklepie Ekomonter. To rozwiązanie, które pozwala na idealne ustawienie temperatury przez użytkownika. Ponadto ma wbudowaną blokadę ciepłoty, przydatną zwłaszcza wtedy, gdy z łazienki korzystają dzieci. Bateria wannowa z natryskiem ma wbudowany przełącznik trybów wanna-natrysk, dzięki czemu oprócz kąpieli, można także zażywać orzeźwiających pryszniców i nie tylko. To oszczędność wody, a co za tym idzie – funduszy. W ekologicznym gospodarowaniu strumienia pomaga również napowietrzacz. Wybierz baterię wannową – cena komfortu nie musi być wygórowana, szczególnie kiedy dokonuje się zakupów w dobrych sklepach oferujących wysoką jakość produktów.