Ekomonter

Baterie prysznicowe Deante

Dostępne w tej kategorii baterie prysznicowe Deante to polskie produkty, których cechą wspólną są jakość, inspirujące wzornictwo i doskonałe ceny. W katalogu Deante znajdziesz modele o różnorodnych wzorach, w tym baterie termostatyczne i tradycyjne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Polskie produkty i światowa jakość

Każda bateria prysznicowa Deante objęta jest 7-letnią gwarancją, co najlepiej świadczy o wysokiej jakości produktów, które oferuje jeden z wiodących polskich producentów armatury łazienkowej i kuchennej. Do tworzenia armatury Deante wykorzystuje mosiądz M059 z dużą zawartością miedzi. Dobry jakościowo stop w połączeniu z komponentami sprawdzonych europejskich marek pozwala na wieloletnie użytkowanie. Jeśli szukasz baterii prysznicowej, które posłuży Ci przez lata, a przy tym zachwyci ergonomią i ponadczasowym designem, najlepszym wyborem będzie bateria prysznicowa Deante. Cena tych modeli w stosunku do ich klasy jest więcej niż korzystna!

Bateria prysznicowa Deante. Sklep internetowy Ekomonter

Baterie prysznicowe Deante, które oferujemy w sklepie Ekomonter, to bardzo szerokie spektrum produktów. Posiadamy różne rodzaje baterii producenta, włączając w to zarówno baterie z wykończeniem chrom, jak i titanium. Szczególnie polecamy modele Arnika oraz Begonia. Zapraszamy do sprawdzenia także innych baterii z naszej bogatej oferty: bidetowych, umywalkowych, wannowych oraz baterii kuchennych.