Ekomonter

Baterie wannowo-prysznicowe

Możesz cieszyć się zarówno relaksującą kąpielą, jak i orzeźwiającym prysznicem, wybierając baterie wannowoprysznicowe. Składają się one ze standardowej wylewki i przyłącza do podłączenia węża od słuchawki prysznicowej. Specjalny przełącznik w formie obrotowej dźwigni lub przycisku służy natomiast do zmiany trybów baterii. Dobór odpowiedniego modelu pozwala także na wzbogacenie wystroju łazienki. Dobra bateria to taka, która pomimo upływu czasu nadal będzie prezentowała się estetycznie i służyła bezawaryjnie. Dlatego też baterie ze sklepu Ekomonter wykonane są z solidnych, mocnych i odpornych na wilgoć i korozję materiałów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Bateria wannowoprysznicowasklep internetowy Ekomonter to gwarancja produktów najwyższej klasy

Bateria wannowoprysznicowa może mieć wbudowany termostat. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi ustawić pożądaną przez niego, idealną temperaturę wody. Posiada także blokadę, która uniemożliwia nastawienie zbyt gorącego strumienia – jest to opcja szczególnie przydatna dla dzieci. Baterie zwykle przystosowane są do montażu kilku otworowego, dlatego kierując się wyborem kranu, trzeba wiedzieć, na jakiej wannie będzie montowany produkt.

Bateria wannowo-prysznicowa – komfort użytkowania i wysoka jakość

W sklepie Ekomonter znajdziesz wiele baterii wannowo-prysznicowych. Wybór konkretnego modelu może być podyktowany nie tylko funkcjonalnością, lecz także stylistyką produktu. Baterie stojące będą idealne dla wanien wolnostojących. Z kolei ścienne sprawdzą się doskonale w przypadku wanien zabudowanych. Wśród dostępnych modeli są również opcje jednouchwytowe, które gwarantują szybką zmianę temperatury i ciśnienia wody, a ponadto zachwycają nowoczesnym wyglądem. Baterie dwuuchwytowe charakteryzują się natomiast ponadczasowym, klasycznym designem.