Ekomonter

Baterie łazienkowe

Baterie łazienkowe to niezbędne wyposażenie w każdym domu. Spośród dostępnych modeli wyróżnia się między innymi baterie umywalkowe, bidetowe, prysznicowe wraz ze słuchawkami prysznicowymi, a także wannowo-prysznicowe. Jeśli poszukujesz baterii łazienkowych – sklep internetowy Ekomonter oferuje zróżnicowany asortyment armatury. Baterie to nie tylko funkcjonalny element łazienki, to również część wystroju, który przyciąga wzrok. Warto więc zadbać o jakość wybranego sprzętu i dopasowanie go do wybranego wnętrza.

Wyświetlanie 1–18 z 177 wyników

Bateria łazienkowa – wybierz idealną dla siebie w sklepie Ekomonter

W przypadku baterii bidetowych użytkownik stoi przed wyborem rodzaju uchwytu. Opcje są dwie – jedno- lub dwuuchwytowe. Te pierwsze zapewniają szybką kontrolę ciśnienia i temperatury wody. Natomiast drugie charakteryzują się klasycznym wyglądem, sprawdzającym się szczególnie we wnętrzach w stylu retro. Baterie wannowe również dostępne są w wersji jedno- lub dwuuchwytowej. Pierwszy typ może być zamontowany na górze lub z boku kranu. Wykonanie z mosiądzu i dodatkowe pokrycie chromem, gwarantuje odporność na korozję. W zależności od preferencji użytkownika, może zdecydować się na baterie łazienkowe ścienne lub baterie łazienkowe stojące.

Baterie łazienkowe – cena wysokiej jakości może być naprawdę niska

Baterie prysznicowe w sklepie Ekomonter można nabyć w różnych wariantach pokryciach – matowych lub błyszczących, czarnych, a także chromowanych. Oprócz charakteru uchwytu, warto zastanowić się nad wyborem baterii termostatycznej mieszającej wodę ciepłą i zimną. Gwarantuje to idealną temperaturę strumienia, którą można samemu ustawić. Krany umywalkowe to przede wszystkim bateria łazienkowa ścienna – w połączeniu z ruchomą wylewką daje ona możliwość manewrowania nią w dowolny sposób w płaszczyźnie poziomej. Ponadto, nadaje pomieszczeniu eleganckiego i klasycznego wyglądu. Z kolei bateria łazienkowa stojąca sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych łazienkach. Sklep internetowy Ekomonter oferuje baterie łazienkowe od renomowanych producentów, takich jak m.in. Hydroland, Ferro czy Deante.