Ekomonter

Baterie kuchenne zlewozmywakowe

Baterie kuchenne zlewozmywakowe muszą doskonale pasować do zlewozmywaka, aby ułatwiać pracę w kuchni. Krany dostępne w ofercie sklepu internetowego Ekomonter spełniają ten warunek wzorowo. Do wyboru pozostaje wiele opcji, które pozwolą na komfortowe zmywanie naczyń, mycie produktów spożywczych, czy bezproblemowe czyszczenie zlewu nawet w przypadku zlewozmywaka dwukomorowego, wymagającego długiej wylewki, docierającej do każdego zakamarka.

Wyświetlanie 1–18 z 63 wyników

Bateria kuchenna zlewozmywakowa – sklep internetowy Ekomonter – bogata oferta renomowanych producentów

Baterie zlewozmywakowe kuchenne dostępne w Ekomonter są odporne na zarysowania i korozję. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dlatego przez długi czas zachwycają swoim atrakcyjnym kształtem. Bateria zlewozmywakowa stojąca Ferro Rapsody BRY4 wyróżnia się finezyjnym designem, który będzie stanowił ciekawe dopełnienie aranżacji każdej kuchni. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, bateria kuchenna zlewozmywakowa odznacza się długą obrotową wylewką, a także wysokością 311 mm. Zapewnia to komfortowe korzystanie z baterii w połączeniu ze zlewozmywakiem dwukomorowym. To kran jednouchwytowy, umożliwiający oszczędzanie wody.

Bateria kuchenna zlewozmywakowa – cena jakości i komfortu pracy może być niska

Baterie kuchenne zlewozmywakowe mogą być także montowane na ścianie. Tak jak w przypadku baterii zlewozmywakowej Concept Ideal Standard 100 – to designerska, jednouchwytowa bateria, która dzięki ruchomej wylewce sięgającej 200 mm, doskonale sprawdza się w zlewozmywakach. Wykonana jest z mosiądzu i pokryta chromem, co stanowi gwarancję długiej odporności na rdzę. Świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i w klasycznych aranżacjach kuchennych.