Ekomonter

Baterie kuchenne wyciągane

Baterie kuchenne wyciągane stanowią niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Dzięki możliwości wyciągnięcia słuchawki, mycie staje się banalnie proste, bezproblemowe i przyjemne. Rozwiązanie to pozwala na szybkie poradzenie sobie z dużą stertą zalegających w zlewozmywaku naczyń o często dużych i nieporęcznych gabarytach. Doskonale sprawdza się w domach zamieszkanych przez duże rodziny, a także w restauracjach. To niezwykle komfortowe i estetyczne krany, na które z pewnością warto się zdecydować.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bateria kuchenna wyciągana – sklep internetowy Ekomonter to najlepszy wybór

Baterie kuchenne dostępne są w różnorakich konfiguracjach, które sprostają oczekiwaniom każdego klienta. Można zdecydować się na opcję baterii kuchennych wyciąganych ściennych, uważanych za klasyczne i poręczne rozwiązanie. Z drugiej strony, w obecnych czasach wiele osób zamawia krany stojące, z długimi wylewkami – niezwykle nowoczesne, minimalistyczne i estetyczne. Należy jeszcze wybrać charakter uchwytu – model jedno- lub dwuuchwytowy. Wszystko zależy od aranżacji kuchni.

Bateria kuchenna wyciągana – cena, która wyróżnia na tle konkurencji

Bateria kuchenna wyciągana nie musi kosztować wiele. Wystarczy odwiedzić sklep internetowy Ekomonter, aby wybrać doskonałe oferty w atrakcyjnych cenach. Bateria zlewozmywakowa KFA Retro Classic z wyciąganą słuchawką, stojąca, to przykład niezwykle eleganckiego kranu w stylu retro. Charakteryzuje się solidnym wykonaniem. Bateria ta została wyprodukowana z mosiądzu i pokryta chromem, co gwarantuje odporność na rdzę. Jest to opcja dwuuchwytowa, która podkreśla charakter klasycznego designu. Ponadto, została wyposażona w długą wyciąganą wylewkę o dwóch strumieniach, sięgającą 220 mm. To prawdziwa gratka dla fanów oldskulowych aranżacji.