Ekomonter

Baterie kuchenne stojące

Baterie kuchenne stojące, inaczej nazywane sztorcowymi, to nowoczesna armatura, która idealnie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Jeżeli masz przestronną kuchnię i chcesz ją urządzić wedle najnowszych trendów – bateria kuchenna stojąca będzie idealnym rozwiązaniem. Pamiętaj jednak o tym, że model ten wymaga bezpośredniego montażu w blacie lub specjalnym otworze w zlewozmywaku. W konsekwencji – pod zlewozmywakiem pozostaje niewiele miejsca na organizację szafek i przechowywanie przedmiotów.

Wyświetlanie 1–18 z 37 wyników

Bateria kuchenna stojąca – cena odpowiednia do jakości w sklepie Ekomonter

Klienci najczęściej decydują się na zakup baterii stojącej kuchennej jednouchwytowej. Ich wybór jest podyktowany przede wszystkim wygodą, ponieważ jednocześnie można regulować ciśnienie i temperaturę wody bez większego wysiłku. Ważne jest, aby bateria służyła wiele lat, dlatego dostępne modele wykonuje się z mosiądzu i dodatkowo pokrywa chromem, aby zapobiec pojawieniu się korozji. Tak też jest w przypadku baterii zlewozmywakowej Deante Funkia, stojącej. Posiada ona długą wylewkę o długości 229 mm oraz napowietrzacz, który umożliwia oszczędzania wody. To znany i klasyczny design, wykorzystywany w wielu wnętrzach.

Bateria kuchenna – sklep internetowy Ekomonter to gwarancja wysokiej jakości

Jeżeli pragniesz nowoczesności zamkniętej w minimalistycznej formie – sprawdź baterię zlewozmywakową z elastyczną wylewką Ferro Zumba w kolorze beżowym. Dzięki elastycznej wylewce można łatwo umyć kłopotliwe sterty naczyń, a także przedmioty o dużych gabarytach. To wszystko za sprawą regulowanej wysokości od 28 do 44 cm oraz zasięgu od 15 do 35 cm. Jest to niezwykle smukły, przypominający łabędzią szyję produkt, który dopełni wystrój każdej kuchni. Połączenie chromu z beżem stanowi przykład ponadczasowej i uniwersalnej kompozycji.