Ekomonter

Baterie kuchenne ścienne

Baterie kuchenne ścienne to przykład klasycznej armatury. Najczęściej wyposażone są w dwa odrębne kurki do zimnej i ciepłej wody. Z racji sposobu montażu, bateria kuchenna ścienna idealnie sprawdza się w niewielkich kuchniach. Daje szansę na zagospodarowanie miejsca do przechowywania pod zlewem, co jest bardzo istotne, ponieważ w małych pomieszczeniach każdy centymetr wolnej przestrzeni jest na wagę złota. To także estetyczne rozwiązanie, umożliwiające ukrycie szpecących przyłączy wodociągowych.

Wyświetlanie 1–18 z 24 wyników

Bateria kuchenna ścienna – cena na każdą kieszeń

Bateria kuchenna na ścianę powinna być wykonana z solidnego materiału, który pozwoli na długie użytkowanie. Taka jest bateria umywalkowa zlewozmywakowa KFA Aventura 5510-940-00, wyprodukowana z mosiądzu i dodatkowo pokryta chromem. Dzięki temu nie pojawi się na niej rdza. Ponadto, ma długą, obrotową wylewkę – 200 mm, zapewniającą łatwe wypełnianie zlewozmywaka wodą, a także ułatwiającą mycie sterty naczyń. Jest to model jednouchwytowy, odznaczający się szybką regulację ciśnienia i temperatury wody. Co więcej, producent oferuje 100 lat gwarancji na elementy odlewane i 5 lat na nienaganną pracę regulatorów ceramicznych.

Bateria kuchenna ścienna – sklep internetowy Ekomonter oferuje wiele możliwości w atrakcyjnych cenach

Wychodzące baterie kuchenne ze ściany mogą być także dwuuchwytowe. Są to klasyczne rozwiązania znane od lat. Ponadto bywają niezastąpione przy kuchniach stylizowanych na styl angielski i prowansalski. Nie oferują tak szybkiej i wygodnej regulacji strumienia wody jak baterie jednouchwytowe, jednak zachwycają swoją elegancją. Przykładem jest bateria umywalkowa zlewozmywakowa ścienna Perfexim Mak 7006 Typ S. To chromowana bateria o poręcznej wylewce ruchomej długości 18 cm. Posiada dwa niezależne okrągłe kurki z subtelnym oznaczeniem ciepłej i zimnej wody.