Ekomonter

Baterie sanitarne

Baterie sanitarne to niezbędne i nieodłączne elementy wyposażenia każdej łazienki i kuchni. Właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszym sklepie, w którym oferujemy najwyższej jakości ceramikę pochodzącą od renomowanych producentów. Poszczególne modele różnią się typem, kształtem, wykończeniem i przeznaczeniem, dzięki czemu z pewnością znajdziesz idealną propozycję dla siebie. Wiele baterii sanitarnych dostępnych w asortymencie jest wyposażonych w systemy oszczędzania wody, co jest niezwykle istotne z ekologicznego punktu widzenia. Ponadto każdy model charakteryzuje się również stylowym wykonaniem i praktycznością, dlatego z pewnością spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią.

Wyświetlanie 1–18 z 283 wyników

Baterie sanitarne – najważniejszy element wyposażenia łazienkowego i kuchennego

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór armatury łazienkowej i kuchennej, a wśród niej baterie bidetowe, naścienne, natryskowe, prysznicowe, termostatyczne, zlewozmywakowe, umywalkowe i wannowe. Podczas wyboru konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na jego design, który powinien pasować do aranżacji danego wnętrza, aby tworzyć z pozostałymi elementami wyposażenia spójną i harmonijną całość. W asortymencie dostępne są baterie sanitarne zaprojektowane zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu, a każda z nich wyróżnia się wysokiej jakości wykonaniem ze zwróceniem uwagi na najdrobniejsze szczegóły.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze baterii sanitarnej?

Jedną z najważniejszych części baterii sanitarnej jest głowica, która zabezpiecza przed przeciekaniem wody, dlatego powinna być solidnie wykonana z materiałów odpornych na uszkodzenia. Dodatkowo równie ważnym elementem jest perlator napowietrzający wodę, który tym samym zapobiega marnowaniu i dozuje jej odpowiednią ilość. Warto także zwrócić uwagę na sposób montażu, gdyż niektóre modele są przeznaczone do instalacji bezpośrednio do ceramiki łazienkowej i kuchennej, a inne wymagają mocowania ściennego. Zwykle uzależnione jest to zarówno od rodzaju ceramiki, jak i sposobu instalacji i poziomu, na którym znajdują się rury wodociągowe. Prezentowane baterie sanitarne wyróżniają się także dużą funkcjonalnością, a wśród dodatkowych rozwiązań praktycznych można wymienić ograniczniki przepływu i temperatury wody, ergonomiczne pokrętła, termostaty i wspomniane perlatory.