Ekomonter

Zawory grzejnikowe

Zawory grzejnikowe są elementem instalacji grzewczej, których zadaniem jest regulowanie pracy i przepływu w danym punkcie instalacji. Tego typu rozwiązanie sprzyja kontrolowaniu pożądanej temperatury wewnątrz pomieszczenia. Jeśli zależy nam na tym, by ją podwyższyć, ustawiamy zawór w taki sposób, by czynnik grzewczy swobodniej mógł dostać się do grzejnika. Gdy zależy nam natomiast na obniżeniu temperatury, możemy wstrzymać dopływ czynnika do grzejnika. To proste i niezawodne rozwiązanie. Przy wyborze zaworu warto zwrócić uwagę na maksymalne ciśnienie robocze, rodzaj przyłącz (np. grzejnikowego, do rur i termostatycznego), a także maksymalne ciśnienie robocze i temperaturę pracy.

Wyświetlanie 1–18 z 90 wyników

Zawór grzejnikowy – cena komfortu nie musi być wysoka

Wykorzystanie zaworów grzejnikowych podczas renowacji, tworzenia nowej lub naprawiania starej instalacji grzewczej jest krokiem, na który decyduje się większość profesjonalistów, montujących konwencjonalne systemy ogrzewania. Zaworów grzejnikowych tym samym na rynku jest sporo, a ich dopasowanie do odpowiedniego układu wymaga profesjonalnej wiedzy. Wdrożenie zaworów grzejnikowych do projektu wymaga doboru komponentów o konkretnych parametrach. Warto skorzystać z oferty sklepu, który posiada kompletny przegląd profesjonalnych rozwiązań tej kategorii.

Zawór grzejnikowy – sklep internetowy Ekomonter posiada bogatą ofertę rozwiązań tej kategorii

W naszej ofercie dostępne są różne zawory grzejnikowe. Cena tych rozwiązań nie jest wysoka, dlatego każdy może wybrać najlepsze modele do swojego domu. To produkty, które odpowiadają na potrzeby różnorodnych instalacji grzewczych. Wykazują się niezawodnością, wysokim poziomem jakości wykonania, trwałością, a także wysoką sprawnością przez wiele lat. W naszym sklepie znajdziesz produkty renomowanych marek takich jak Herz, Perfexim, czy Danfoss. Są to zaufani dostawcy akcesoriów i komponentów związanych z instalacjami grzewczymi, którzy cieszą się szacunkiem ze strony profesjonalistów.