Ekomonter

Grzejniki trzypłytowe

Grzejnik trzypłytowy najczyściej wykonany jest ze stali. Jego konstrukcja zawiera trzy płyty, których zadaniem jest nagrzewanie się i emitowanie ciepła do otoczenia w procesie konwekcji. Jedną z największych zalet, która wyróżnia rozwiązania, takie jak grzejniki trzypłytowe jest cena. Są to urządzenia dostępne powszechnie, proste w produkcji, a same materiały, z których są wykonywane, nie należą do rzadkich. Dlatego to wciąż bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie wśród osób, które cenią sobie skuteczność, niezawodność i niski koszt instalacji grzewczej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Grzejniki trzypłytowe – sklep internetowy Ekomonter posiada bogatą ofertę tego typu produktów

W sklepie Ekomonter znajdziesz ofertę grzejników o różnej zawartości płyt, a także komplet akcesoriów stworzonych z myślą o tworzeniu instalacji grzewczych. W zestawieniu do grzejników jedno- i dwupłytowych wyróżnia je najniższa efektywność w przełożeniu na jedną płytę, ostatecznie zajmując niewiele miejsca na ścianie, są one w stanie wygenerować pokaźne ilości ciepła. Dlatego najczęściej spotyka się je w przestrzeniach przemysłowych i pomieszczeniach o sporej wielkości.

Grzejniki trzypłytowe – cennik topowych rozwiązań jest bardzo atrakcyjny

Grzejniki trzypłytowe dostępne w ofercie sklepu internetowego Ekomonter wyróżniają się wysoką efektywnością pracy, pokaźnym poziomem trwałości, jakością wykonania, a także niską ceną. Kierujemy naszą ofertę do profesjonalistów, którym zależy na dostępie do najlepszych rozwiązań na atrakcyjnych warunkach. Kaloryfer trzypłytowy to z pewnością rozwiązanie wydaje, które sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Dlatego nie czekaj i wybierz najlepszy model dla siebie.